Електрична гребінець-випрямляч fast hair straightener

Як зробити випрямлення волосся зручним, швидким і безпечним? Нова електрична гребінець-випрямляч Fast Hair Straightener дбайливо випрямляє довге волосся за 5-10 хвилин. Цей гаджет дуже популярний за кордоном, а тепер доступний і нам. Розповімо про всі переваги електричної гребінці.

Гребінець Fast Hair Straightener - Це перша електрична гребінець з функцією випрямлення волосся. 2 в 1: при розчісуванні волосся відбувається їх випрямлення. Гребінець має унікальне керамічне турмаліновим покриття, яке надає блиск волоссю, відновлює структуру волосся, робить їх міцними і здоровими. Це вигідно відрізняє гребінець від звичних прасок, які псують волосся.

4 особливості гребінця Fast Hair Straightener

Іонізація. Ця функція оберігає волосся від перегріву, зневоднення волосяного стрижня, електризації волосся. Після розчісування на волоссі з`являється природний блиск.

Турмаліновим покриття. Керамічне турмаліновим покриття позитивно позначається на зовнішньому стані волосся і їх здоров`я. Кристали турмаліну сприяють запобіганню випадання волосся, прискорюють їх зростання, відновлюють структуру волосся, робить їх м`якими і шовковистим.

Випрямлення волосся. Розчісуючи волосся, відбувається одночасне їх випрямлення. За 5-10 хвилин волосся стає ідеально рівними, ефект такий же як від використання професійного прасування. Гребінці під силу випрямити навіть найскладніші кучері.

Ні опіків. Нагріває елемент гребінця знаходиться в зубчиках, тому ви назавжди забудете про обпалені пальці при випрямленні волосся. Виробник передбачив додатковий захист - зубці і вставку, які на 100% допоможуть запобігти опіки.

гребінець випрямляч Fast Hair Straightener

Як користуватися: 2 простих кроки

Крок 1. Гребінець працює від мережі. На рукоятці загориться табло, індикаторами виставите потрібну температуру. Через 3-5 секунд гребінець розігріється і буде готова для використання.

Крок 2. Необхідно сухе волосся розділити на невеликі пасма і провести по кожній з них по 2-3 рази гребінцем. Рухи повинні бути такими ж, як при звичайному розчісуванні. Через п`ять хвилин зачіска готова: волосся ідеально прямі без особливих зусиль.

Детальніше

Характеристики гребінця-випрямляч Fast Hair Straightener

До і Після Fast Hair StraightenerТемпература нагріву: 80-230 С,

ЖК-дисплей відображення температури,

Покриття: керамічний турмалін,

Функція іонізації: є,

Потужність: 29 Вт,

Необхідну напругу: 220 Вт,

Довжина шнура: 1,5 м.

Наконечники зубчиків: силікон

Комплектація: гребінець, інструкція на англ. яз., картонна упаковка.

гребінець мFast Hair Straightener

Перейти на офіційний сайт

Відео гребінця в дії

Відгуки про гребінці Fast Hair Straightener

Ірина, Москва

Гребінець приголомшлива, замінила мені праску на 100%. Постійно їй користуюся. Волосся випрямляє дуже добре, їй піддаються сліди від гумок, наслідки кісок. Кілька рухів і пряме волосся готові.

Марго, Ступіно

У мене від природи сильно кучеряве волосся. Кудрі жахливо набридли, завжди випрямляла волосся праскою - справа це дуже довгий. З гребінцем процес випрямлення волосся проходить дуже швидко - час скоротилося в два рази точно. Праску вже продала, тепер він мені ні до чого, користуюся тільки гребінцем Fast Hair Straightener.

Катя, Тула

Побачила це диво у своєї подруги. Відразу загорілася купити. Хочу відзначити, що після 2-х місяців застосування гребінця, моє волосся зовні стали краще виглядати: з`явився блиск, забула про посічені кінчиках, волосся стали менше випадати. За 5-7 хвилин я випрямляють волосся довжиною нижче плечей. Всім рекомендую Fast Hair Straightener.

Аліса, Санкт-Петербург

Нарешті моя зачіска виглядає пристойно. Волосся завжди стирчали в різні боки. Бажання постійно випрямляти волосся праскою у мене немає, та й часу теж. На 8 березня мені подарували гребінець Fast Hair Straightener. І тут я перетворилася :) Тепер на голові повний порядок, і займає це 3 хвилин вранці. Я дуже задоволена.

Якщо ви теж хочете залишити відгук про електричну гребінці-випрямлячі Fast Hair Straightener, то пишіть в коментарях ваші враження! Нам цікаво знати вашу думку.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Поділися в соц мережах:
Схоже